ABPM w praktyce
🩺

ABPM w praktyce

ABPM lub przenośne monitory ciśnienia krwi są powszechnie stosowane do pomiaru ciśnienia krwi u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym w dowolnym stanie ambulatoryjnym. Innymi słowy, mogą one mierzyć ciśnienie krwi w dowolnym stanie twojego ciała, takim jak sen, praca i spacerowanie.

24-godzinne monitorowanie ambulatoryjne ciśnienia krwi ma ogromną wartość referencyjną dla diagnozy klinicznej i oceny skuteczności leczenia nadciśnienia tętniczego. Dlatego ważne jest, aby lekarze, szpitale i kliniki wybierały odpowiednie monitory 24-godzinne ABPM.

Hingmed ABPM #WBP_02A to zaawansowany i nowoczesny monitor ambulatoryjny ciśnienia krwi, który jest rzeczywiście wygodny i bardzo lekki (105 g). Aparat może dokładnie mierzyć ciśnienie krwi w dowolnej pozycji ciała (stanie/siedzeniu, leżeniu, lekkim i nawet intensywnym ruchu), nie mając żadnego wpływu na normalną pracę, naukę i sen.

image

Monitorowanie ciśnienia krwi ma ogromne znaczenie dla utrzymania zdrowia i zapobiegania powikłaniom związanym z nadciśnieniem tętniczym. Regularne monitorowanie poziomu ciśnienia krwi może pomóc w wczesnym wykrywaniu problemów i dostosowywaniu terapii. Wybór odpowiedniego monitora ABPM, takiego jak Hingmed ABPM #WBP_02A, może zapewnić dokładne i wygodne pomiary ciśnienia krwi przez całą dobę, umożliwiając lekarzom lepszą ocenę skuteczności leczenia i dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta.

ABPM WBP 02A to unikalny holter ciśnieniowy, ponieważ urządzenie jest zintegrowane z mankietem, dzięki czemu nie ma niewygodnych rurek łączących aparat z mankietem, jakie występują w tradycyjnych holterach.

Aparat posiada możliwość dopasowania odpowiedniego rozmiaru mankietu, w zależności od budowy pacjenta. Używanie odpowiedniego mankietu jest bardzo ważne, jeśli chodzi o precyzję badania.

image

Medca91.com jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem urządzenia.