MedycznyKlub o nas
🏆

MedycznyKlub o nas

Czy interesujesz się ochroną zdrowia, anatomią oraz urządzeniami medycznymi? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego klubu! Jesteśmy obecnie zaangażowani w tworzenie polskiej wersji Libre Anatomy Atlas, opartej na otwartym oprogramowaniu OpenSource z-Anatomy.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z ANATOMII oraz zyskać możliwość wymiany doświadczeń z innymi entuzjastami URZĄDZEŃ czy ROZWIĄZAŃ MEDYCZNYCH to dołącz do nas już dziś!

Nasza misja

Nasza misja to stworzenie platformy łączącej ludzi, uczelnie i firmy związane z ochroną zdrowia.

Chcielibyśmy, aby nasz klub stał się miejscem, w którym lekarze i medycy w znaczeniu ratownicy medyczni, pielęgniarze, technicy medyczni oraz zarządzający ochroną zdrowia będą mogli spotkać się, dzielić swoimi doświadczeniami i wymieniać informacjami na temat najnowszych technologii i rozwiązań medycznych.

Naszym celem jest zbudowanie silnej społeczności, która będzie miała wpływ na jakość opieki zdrowotnej. Chcemy mierzyć sukces naszego klubu poprzez zaangażowanie w nasze inicjatywy, frekwencję na wydarzeniach oraz budowanie pozytywnych opinii o naszym klubie.

Jak mierzymy sukces:

  1. Zaangażowanie w nasze inicjatywy to sposób, w jaki mierzymy sukces naszego klubu.
  2. Frekwencja na wydarzeniach to sposób, w jaki mierzymy sukces naszego klubu.
  3. Pozytywne opinie o naszym klubie są sposobem, w jaki mierzymy sukces naszego klubu.