Baxter - nowy właściciel marki Welch Allyn
🌱

Baxter - nowy właściciel marki Welch Allyn

Event Date
December 7, 2022
Event Leaders
UntitledUntitled
💡
Welch Allyn należy do Baxter

Baxter

Jak wiele osób wie, firma Baxter niedawno nabyła firmę Hill-Rom, wraz z nią wysoko cenioną markę Welch Allyn. Cieszymy się, że nasza współpraca z firmą Welch Allyn, której początki sięgają powstania spółki w 1991 roku, będzie się umacniać w nadchodzących latach.

Urządzenia i instrumenty medyczne firmy Welch Allyn są niezwykle ważne dla polskich instytucji opieki zdrowotnej, a przejęcie przez firmę Baxter otwiera przed nami nowe możliwości współpracy i tworzenia innowacyjnych rozwiązań w zakresie opieki nad pacjentem.

image
image

Uważamy, że to przejęcie jest świadectwem wartości, jaką wnosi marka Welch Allyn, i jesteśmy przekonani, że nasza udana współpraca z nimi będzie nadal prosperować w przyszłości. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie nowe partnerstwa i możliwości wyłonią się z tego przejęcia i nie możemy się doczekać, aby informować was na bieżąco o naszych postępach.

image

Top Medical Trends, Poznań 24-26.03, 2023

Top Medical Trends to kongres medyczny organizowany w Poznaniu. W ciągu trzech dni uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów i prezentacji na temat najnowszych trendów w medycynie. Wydarzenie będzie składać się z wielu sekcji, w tym z sekcji poświęconej nowym technologiom, sekcji dotyczącej badań klinicznych oraz sekcji poświęconej chorobom rzadkim.

Kongres jest skierowany do lekarzy, naukowców, studentów medycyny oraz innych specjalistów związanych z medycyną. Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć nowe umiejętności, poznać najnowsze odkrycia w swojej dziedzinie oraz nawiązać kontakty z innymi specjalistami.

Jeśli jesteś zainteresowany najnowszymi trendami w medycynie, zarejestruj się na Top Medical Trends Poznań 2022 już teraz!

Fotki z kongresu 2023

image
image