Baxter - nowy właściciel marki Welch Allyn
🧏

Baxter - nowy właściciel marki Welch Allyn

💡
Marka Welch Allyn należy teraz do Baxter

Baxter - teraz z marką Welch Allyn

Jak wiele osób wie, firma Baxter niedawno nabyła firmę Hill-Rom, wraz z nią wysoko cenioną markę Welch Allyn.

Cieszymy się, że nasza współpraca z firmą Welch Allyn, której początki sięgają powstania spółki Medica 91 (w 1991 roku) będzie się umacniać w nadchodzących latach. Firma Welch Allyn przez szereg lat należała do rodziny Allyn i nadal funkcjonuje w tej samej miejscowości: Skaneateles, NY, a w czasach kiedy nawiązana została nasza kooperacja CEO był Lew Allyn (syn założyciela Billa Allyn).

image
Welch Allyn, znany lider w dziedzinie instrumentów diagnostycznych medycznych, od ponad wieku stoi na czele innowacji w opiece zdrowotnej.

Na początku lat 90-tych wspomniany wcześniej Lew Allyn, Welch Allyn CEO (syn William Noah Allyn - wynalazcy ręcznego oftalmoskopu) powiedział mi że wykonanie dobrego wziernikowania dna oka wymaga wymaga dużych umiejętności, ale sama ocena (diagnoza) jest prosta, w przeciwieństwie do oceny stanu ucha, gdzie diagnoza wymaga dużej wiedzy, ale technika wziernikowania jest łatwa.

W tym artykule zaprezentujemy niezwykłe funkcje i korzyści z instrumentów diagnostycznych Welch Allyn, zwłaszcza ich profesjonalnego otoskopu, jednorazowych przezroczystych spekula ucha LumiView™ Clear, otoskopu MacroView Plus oraz SmartBracket™ iExaminer®.

Welch Allyn - Medyczne Instrumenty Diagnostyczne

Welch Allyn, znany lider w dziedzinie instrumentów diagnostycznych medycznych, od ponad wieku stoi na czele innowacji w opiece zdrowotnej.

Z bogatą historią sięgającą początków XX wieku firma nieustannie opracowuje nowoczesne instrumenty oraz narzędzia, które poprawiają badania medyczne i poprawiają opiekę nad pacjentami. Wśród imponującego asortymentu urządzeń diagnostycznych Welch Allyn odmienił sposób diagnozowania za pomocą otoskopu.

image

Postęp: Historia i dziedzictwo

Welch Allyn został założony w 1915 roku przez dr. Francisa Welcha i Williama Noaha Allyna. Dążąc do poprawy opieki nad pacjentami, podjęli misję tworzenia wysokiej jakości, niezawodnych i innowacyjnych urządzeń medycznych. Na przestrzeni lat Welch Allyn stał się synonimem doskonałości w instrumentach diagnostycznych, zdobywając zaufanie i szacunek specjalistów zdrowia na całym świecie.

Ulepszony wgląd

Jednym z największych osiągnięć Welch Allyn w dziedzinie technologii otoskopowej jest ich profesjonalny otoskop, który oferuje znaczną poprawę pola widzenia w porównaniu z jego poprzednikiem. Dzięki trzykrotnie większemu polu widzenia specjaliści od zdrowia mogą przeprowadzać bardziej szczegółowe i dokładne badania uszne. Rozszerzone pole widzenia umożliwia kompleksową ocenę, pozwalając na bardziej precyzyjne diagnozy.

Iluminacja

W połączeniu z wydajny i długotrwałym oświetleniem LED, profesjonalny otoskop Welch Allyn zapewnia optymalną klarowność i jasność podczas badań ucha. Podczas korzystania z całkiem nowych jednorazowych przezroczystych wzierników usznych LumiView™ Clear firmy Welch Allyn, obraz staje się do 8x* jaśniejszy w porównaniu do tradycyjnych czarnych wzierników. To ulepszone oświetlenie pomaga zidentyfikować subtelne nieprawidłowości i zapewnia specjalistom wyraźniejszą wizualizację kanału słuchowego, błony bębenkowej i struktur otaczających wnętrze kanału słuchowego.

image

Przejście z optyki analogowej na cyfrowe rozwiązania.

Dzięki otoskopowi MacroView Plus i SmartBracket™ iExaminer®, lekarze mają możliwość fotografowania badanych tkanek w wysokiej rozdzielczości. Poprzez dołączenie smartfona i wykorzystanie aplikacji iExaminer Pro, lekarze mogą bezproblemowo przejść od badania optycznego do obrazowania cyfrowego. Ta rewolucyjna funkcja umożliwia specjalistom od przechowywanie, analizowanie i udostępnianie zdjęć współpracownikom, umożliwiając zdalne konsultacje i wspólne podejmowanie decyzji.

Usprawniona opieka nad pacjentem

Zaawansowane technologie zintegrowane w narzędziach diagnostycznych Welch Allyn poprawia ogólną jakość opieki nad pacjentami. Zapewniając specjalistom jeszcze lepszą wizualizację i zdolności diagnostyczne. Takie narzędzia ułatwiają postawienie dokładnej diagnozy i zaordynowane odpowiedniego leczenia. Ponadto, możliwość udostępniania cyfrowych zdjęć ułatwia skuteczną komunikację z pacjentami umożliwiając zaangażowanie się pacjentów w proces leczenia.

Podsumowanie

Profesjonalny otoskop z większym polem widzenia, połączony ze smartfonem oraz z oświetleniem LED i jednorazowymi przezroczystymi wziernikami usznymi LumiView™ Clear, oferuje specjalistom niespotykaną jasność podczas badań usznych.

Ponadto, przejście z analogowego - optycznego badania na cyfrowe zapewnione przez otoskop MacroView Plus i SmartBracket™ iExaminer® umożliwia wygodne pobieranie oraz udostępnianie zdjęć, umożliwiając lepszą współpracę ze specjalistami - laryngologami i opiekę nad pacjentami. Ponieważ Welch Allyn nadal przesuwa granice w diagnostyce medycznej, ich narzędzia z pewnością odegrają kluczową rolę w zrewolucjonizowaniu opili nad pacjentami praktyk na całym świecie.

Choroby ucha są często trudne do dokładnego zdiagnozowania przez lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Metody głębokiego uczenia zostały zastosowane z wielkim sukcesem w wielu dziedzinach medycyny, często przewyższając dobrze wyszkolonych ludzkich obserwatorów. Celem tej pracy https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31771647/#&gid=article-figures&pid=fig-1-uid-0

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31771647/

było opracowanie i ocena automatycznego prototypu oprogramowania do identyfikacji nieprawidłowości otologicznych przy użyciu głębokiej konwolucyjnej sieci neuronowej.

image

Top Medical Trends, Poznań 24-26.03, 2023

Top Medical Trends to kongres medyczny organizowany w Poznaniu. W ciągu trzech dni uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów i prezentacji na temat najnowszych trendów w medycynie. Wydarzenie będzie składać się z wielu sekcji, w tym z sekcji poświęconej nowym technologiom, sekcji dotyczącej badań klinicznych oraz sekcji poświęconej chorobom rzadkim.

Kongres jest skierowany do lekarzy, naukowców, studentów medycyny oraz innych specjalistów związanych z medycyną. Uczestnicy będą mieli okazję zdobyć nowe umiejętności, poznać najnowsze odkrycia w swojej dziedzinie oraz nawiązać kontakty z innymi specjalistami.

Jeśli jesteś zainteresowany najnowszymi trendami w medycynie, zarejestruj się na Top Medical Trends Poznań 2022 już teraz!

Fotki z kongresu 2023

image
image