POCUS T3

POCUS T3

Cechy - charakterystyka sondy USG T3

Najnowsza technologia obrazowania cyfrowego dostarcza dokładnych danych i obrazów o wysokiej rozdzielczości w porównaniu z tradycyjnymi ultrasonografami stacjonarnymi.

Sonda 3 w 1 może realizować przejście z płytkiego skanowania do głębokiego skanowania bez przełączania.

Wbudowany niezależny moduł Wi-Fi, który może realizować transmisję obrazu bez opóźnień bez sieci zewnętrznej, zmniejszać opóźnienia transmisji danych i poprawiać klarowność obrazu.

Bardzo szeroki zakres częstotliwości 2,5/3,5/5/7,5/10 MHz i głębokość skanowania 20-305 mm są odpowiednie do badania całego ciała.

Oprogramowanie skanera ultrasonograficznego mają  wbudowane pakiety pomiarowe dla tętna, tętna, obszaru itp. Funkcja nakłucia obsługuje odwracanie obrazów w płaszczyźnie i poza płaszczyzną oraz pod różnymi kątami.

Bardzo pojemna bateria litowa 4200mAh.3.7V, czas czuwania ≥12h, obsługuje ładowanie przewodowe i bezprzewodowe, przeprowadza skanowanie ultrasonograficzne w dowolnym miejscu i czasie, poprawia efektywność leczenia.

Idealne rozwiązanie wspierające monitorowanie śródoperacyjne, przyłóżkowe i tradycyjną diagnostykę.

Aplikacja ultrasonograficzna C10t T3 Wireless 3 w 1 zwiększa możliwości obrazowania dzięki zaawansowanym algorytmom obrazowania, które automatycznie dostosowują się, aby tworzyć wyjątkowe obrazy. Parametry skanowania można regulować za pomocą prostego i intuicyjnego interfejsu wielodotykowego: dostosuj głębię, wzmocnienie, moc i kolor. Wielkość kroku wzmocnienia można przełączać w zakresie 30-105 dB w celu dostosowania jasności obrazu. PRF obsługuje 1.25K-4k w celu dostosowania koloru obrazu.

T3 C10t obsługuje 5 trybów obrazowania B, B+M, Color Doppler, Power Doppler, PDI Doppler, funkcję przebicia i ponad 20 ustawień wstępnych. Wystarczy przesunąć palcem, aby w ciągu kilku sekund wybrać spośród ponad 20 ustawień wstępnych dotyczących płuc, serca, brzucha i innych.

Obraz najwyższej jakości na dłoni

image

Objętość T3 C10t wynosi 157(H)*70(w)*30(d) mm. Rozmiar smartfona sprawia, że bezprzewodowy ultradźwięk 3 w 1 Viatom C10t jest wygodny i łatwy do kontrolowania w dłoni operatora, z którego można korzystać w dowolnym miejscu i czasie, poprawiając poczucie wygody operatora. Kompaktowa konstrukcja umożliwia umieszczenie całego przenośnego ultrasonografu 3 w 1 w sterylnej torbie w celu uzyskania całkowicie sterylnego środowiska, unikając ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego i zanieczyszczenia chirurgicznego.

Dzięki przenośności i elastyczności, Viatom C10t jako uzupełnienie tradycyjnego sprzętu ultrasonograficznego może przeprowadzać szybkie inspekcje w scenariuszach, w których różne duże tradycyjne urządzenia ultradźwiękowe są niewygodne do kontroli. Przenośny bezprzewodowy sprzęt ultrasonograficzny można dostarczyć do większej liczby oddziałów w ramach tego samego budżetu, aby poprawić wskaźnik badań klinicznych, co nie tylko rozszerza zakres badań oddziału ultrasonograficznego, ale także zapewnia coraz bardziej wyspecjalizowaną działalność na oddziale ultrasonograficznym.

Pionierska technologia bezprzewodowa

W oparciu o system zdalnej diagnostyki ultrasonograficznej wifi+5G, lekarze ultrasonografowie mogą zdalnie diagnozować pacjentów ze złożonymi chorobami.

Personel medyczny może zarządzać wynikami badań USG i udostępniać je pacjentom za pomocą oprogramowania USG w dowolnym miejscu i czasie. Obraz obsługuje zapisywanie w czasie rzeczywistym i dowolne powiększanie. Rozdzielczość wideo może osiągnąć do 1000 klatek i obsługuje ręczne i automatyczne odtwarzanie. Lekarze mogą zapisywać przypadki i drukować raporty jednym kliknięciem.

Bezprzewodowe ultrasonografy 3 w 1 wynoszą ultrasonografię w placówkach medycznych na nowy poziom, pomagając personelowi medycznemu w dokonywaniu szybkich i pewnych ocen w dowolnym miejscu, a także promują lepsze zastosowanie medycyny ultrasonograficznej w szpitalach podstawowych, umożliwiając większej liczbie pacjentów uzyskanie ekonomicznego i skutecznego badania i diagnozy.

Awaryjna inspekcja każdego działu w każdym miejscu

Podstawowy/osoby w podeszłym wieku badania przesiewowe

Wizualne wskazówki dotyczące nakłucia w klinicznej sali operacyjnej

Codzienna nauka ultrasonografii

Opieka prenatalna nad zdrowiem matki i dziecka

Budowa systemu zdalnej diagnostyki medycznej

W celu uzyskania oferty lub wsparcia technicznego prosimy o kontakt.